Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 38

16622.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kertész András: Érdemrend a zászlón. Bp., é.n. MHSZ Agit Prop Osztály.
16623.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16624.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16625.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Verdy du Vernois, J. von: Studien über den Krieg.  I. Strategie. Berlin, 1891. Mittler u. Sohn,Félvászon kötésben / In half linen binding, with library notes
16626.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988. Tinódi. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval.
16628.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16629.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.
16630.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16631.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bártfai Szabó László: Az utolsó emberig. Egy csapatparancsnok visszaemlékezései a Don menti harcokra. Bp.,1988, Szerzői kiadás, (Szombathely, Sylvester János-nyomda.) Kiadói papírkötésben.
16632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel.
16633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft