Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1892169
16622
341
Books: Military
A nagy háború írásban és képben. Északon és délen 1-19. füz. Bp., Athenaeum. Változó állapotú tűzött papírkötésben. 1922308
16623
341
Books: Military
Kertész András: Érdemrend a zászlón. Bp., é.n. MHSZ Agit Prop Osztály. 1839393
16624
341
Books: Military
Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval 1868421
16625
341
Books: Military
Szun Ce: A hadviselés tudománya. Fordította: Édes Bálint. Bp., 1996 , Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés. 1634243
16626
341
Books: Military
Verdy du Vernois, J. von: Studien über den Krieg. I. Strategie. Berlin, 1891. Mittler u. Sohn,Félvászon kötésben / In half linen binding, with library notes 1893666
16627
341
Books: Military
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az átkötéskor felhasználták. 1903790
16628
341
Books: Military
Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988. Tinódi. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval. 1903808
16629
341
Books: Military
Balogh Gyula-Móricz Lajos: Honvédelmi miniszterek. 1944-1990. Bp.,1990,Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1890688
16630
341
Books: Military
Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban. 1878410
16631
341
Books: Military
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1882387
16632
341
Books: Military
Bártfai Szabó László: Az utolsó emberig. Egy csapatparancsnok visszaemlékezései a Don menti harcokra. Bp.,1988, Szerzői kiadás, (Szombathely, Sylvester János-nyomda.) Kiadói papírkötésben. 1820294
16633
341
Books: Military
Kováts-Lugosi-Nagy-Sárhidai: Tábori tüzérség (Típuskönyv) Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. Sérült gerinccel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft