Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1922333
17287
341
Sziget ostroma. Eposz XV. énekben írta gróf Zrínyi Miklós 1651.Átdolgozta Vékony Antal 1892. Máramarossziget, 1892. Berger Miksa. Megviselt félvászon kötésben. Lapok jó állapotúak, egy kivételével, ami kijár. Ritka! 1919777
17288
341
Nagykovácsi Ilona: Fény és árnyék. Toronto, 1982, Vörösváry. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1918549
17289
341
Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,189, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1880261
17290
341
Ji King. A változások könyve. Komentárok 1-2. kötet. Fordította és kommentárokat írta: Karátson Gábor. Bp.,é.n., Q.E.D., 1-654+655-1336+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, a 2. kötet lapszélein folttal. [Megjelent 500 példányban.] 1918635
17291
341
Arany János. 1817-1882. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Bp.,1957, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés,a gerincen kis sérüléssel. 1918657
17292
341
Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, ceruzás jegyzetekkel. 1922327
17293
341
Tolvaly Ferenc: El Camino - Az út. Bp., 2005. Kortárs kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1784095
17294
341
Dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, nagyrészt Takács Tibor (1927-2014) költő, újságíró részére dedikálva, többek között: Hajdu Ferenc, Barcs János, Koppány Zsolt, Lichter Péter, Csizmadia Éva, Laboda Kálmán, Kikli Tivadar, Péter László, stb. Mind különböző. Összesen 30 db 1917471
17295
341
Franklin Benjámin önéletrajza. Ford: Dr. Wildner Ödön. Bp., é.n. Rózsavölgyi. Félvászon kötésben. 1921220
17296
341
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. 1-3. köt. Bp., 1930, Singer és Wolfner. A három kötet egybekötve, későbbi bőrkötésben, jó állapotban. 1921773
17297
341
Zas Lóránt: Jézust-kiáltó. Los Angeles, 1980, Amerikai Magyar Írók. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1919641
17298
341
Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Mennyei lábtengó (és más hazugságok). DEDIKÁLT! Bp., 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft