Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 67

Arthur Eddington: A természettudomány új útjai. Fordította: Dr. Donhoffer Szilárd. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
17201.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kár Pulmonológiai Klinika. Jubileumi évkönyv. 1942-2002. Szerk.: Prof. Dr. Magyar Pál, Prof. Dr. Huttás Imre. Bp.,2002, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
17202.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ellenbach Mátyás: A gyengeelméjűek világából. Bp., 1902. Korabeli, kissé viseltes félvászon kötésben.  115p.
17204.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kevey Balázs: Magyarország erdőtársulásai. Nyugat-Magyarországi Egyetem Erdőmérnöki Kar Növénytani Tanszék, TILIA Vol. XIV. Sopron, 2008. Kiadói papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
17205.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17206.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17207.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63
11

Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Bp., 1939, Dante. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17208.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17209.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nemzetközi kutya-enciklopédia. Összeállította: Dr. Sárkány Pál. Bp.,1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17210.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A természet füvészkertje. Szerk.: Dibás Gabriella. Bp., 2008, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
17211.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Macskás Viki: Macskák nagykönyve. Debrecen,én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés.
17212.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft