Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 107

Ezüst(Ag) lapos fonott nyaklánc, jelzett, h: 37 cm, nettó: 5,2 g
19012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 6 g
19013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) négyszögletes gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 6,3 g
19014.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, borostyán gömbökkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,1 g
19015.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Ezüst(Ag) csavart füles, tejszínes kiöntő, jelzett, m: 9 cm, nettó: 119,8 g
19016.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst(Ag) kerek tojástartó, jelzett, d: 9,6 cm, nettó: 83,1 g
19017.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Ezüst női cigaretta tárca / Silver cigarette holder. 8x4,5 cm 57g
19018.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 2,3 g
19019.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst(Ag) lánc, korallal díszített medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 5,9 g
19020.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Aranyozott ezüst(Ag) filigrán virágos bross, jelzett, 2,5×4 cm, nettó: 3,9 g
19021.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst(Ag) bross, filigrán díszítéssel, jelzés nélkül, 6×2 cm, nettó: 6,6 g
19022.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, gránát kövekkel, gyönggyel, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 9,6 g
19023.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft