https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 48

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1931-32 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 4. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1
17172.

1931-32 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 4. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1943 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 16. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1
17173.

1943 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 16. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét negyedik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 331 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1
17174.

1934 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét negyedik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 331 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hans dr. Grünn: A belső gyógyítóerő Bp., 1992. Akadémiai
1
17175.

Hans dr. Grünn: A belső gyógyítóerő Bp., 1992. Akadémiai

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Buday László: Orvosi alkattan. Előszóval ellátta Herzog Ferenc. Bp. 1943. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 414. Fűzve, kiadói borítékban.
1
17176.

Buday László: Orvosi alkattan. Előszóval ellátta Herzog Ferenc. Bp. 1943. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 414. Fűzve, kiadói borítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
1
17177.

Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.
1
17178.

Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Moravcsik Ernő Emil-Sólyom Andor: Az orvos működési köre az igazságügyi közszolgálatban. Bp., 1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Márkus Samu-ny.), XVI+975 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított pótolt gerinccel, a hátsó előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel, az elülső szennylapon névbejegyzésekkel, és névbélyegzős névbejegyzéssel. Első kiadás.
1
17179.

Dr. Moravcsik Ernő Emil-Sólyom Andor: Az orvos működési köre az igazságügyi közszolgálatban. Bp., 1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Márkus Samu-ny.), XVI+975 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított pótolt gerinccel, a hátsó előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel, az elülső szennylapon névbejegyzésekkel, és névbélyegzős névbejegyzéssel. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
1
17180.

A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban
1
17181.

A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fliegende Kleinodien. Ein Farbiges Falterbuch. Szerk.: J.E. Schuler. Stuttgart,1995, Schuler-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1
17182.

Fliegende Kleinodien. Ein Farbiges Falterbuch. Szerk.: J.E. Schuler. Stuttgart,1995, Schuler-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rudolf Engel-Hardt: A természet csodái. Írta és rajzolta: --. Fordította: György Ferenc. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
1
17183.

Rudolf Engel-Hardt: A természet csodái. Írta és rajzolta: --. Fordította: György Ferenc. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz