https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 99

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst(Ag) mandzsettagomb, 10 db, jelzett, 17,8 g
1
19073.

Ezüst(Ag) mandzsettagomb, 10 db, jelzett, 17,8 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) bross, jelzés nélkül, fém tűvel, d: 3,5 cm, bruttó: 9,5 g
1
19074.

Ezüst(Ag) bross, jelzés nélkül, fém tűvel, d: 3,5 cm, bruttó: 9,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) filigrán pillangós bross, 4,5×2,5 cm, nettó: 5,4 g
1
19075.

Ezüst(Ag) filigrán pillangós bross, 4,5×2,5 cm, nettó: 5,4 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Női ezüst gyűrű. Jelzett / Silver ring size:58 1,9g
1
19076.

Női ezüst gyűrű. Jelzett / Silver ring size:58 1,9g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray
1
19077.

Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) kis kanál, 4 db, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 113 g
1
19078.

Ezüst (Ag) kis kanál, 4 db, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 113 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat
1
19079.

Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) mokkás kanál, 5 db, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 74 g
1
19080.

Ezüst (Ag) mokkás kanál, 5 db, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 74 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Férfi ezüst karikagyűrű. Jelzett / Silver ring size:73 2,6 g
1
19081.

Férfi ezüst karikagyűrű. Jelzett / Silver ring size:73 2,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au) 14K Edwin női óra, másodpercmutatóval, jelzett, működik, tokon kis sérüléssel, d: 2,2 cm, bruttó: 8,4 g
1
19082.

Arany (Au) 14K Edwin női óra, másodpercmutatóval, jelzett, működik, tokon kis sérüléssel, d: 2,2 cm, bruttó: 8,4 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) ékszerszett, apró kövekkel (fülbevalópár, gyűrű), méret: 54, bruttó: 21,3 g
1
19083.

Ezüst(Ag) ékszerszett, apró kövekkel (fülbevalópár, gyűrű), méret: 54, bruttó: 21,3 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Tellus arany(Au) 14K karóra, jelzett, d: 2,2 cm, javításra szorul, mutatók elmozdultak a helyükről, bruttó: 10,5 g
1
19084.

Tellus arany(Au) 14K karóra, jelzett, d: 2,2 cm, javításra szorul, mutatók elmozdultak a helyükről, bruttó: 10,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz