Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 45

Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
16864.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Marencich Ottó: Négynyelvű vendéglátóipari kézikönyv. 1960, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16865.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

á la cARTe. Gasztronómia a magyar képzőművészetben. Bp., 2012,Kepes Intézet, 55 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16866.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vegyes szakácskönyv tétel, 18 db:  Közte: Horváth Ilona szakácskönyv, Magyar tájak ételei, Ízek a világból, Natúrkonyvha, Pelle Józsefné: Nem boszorkányság, Túrós Lukács: Lányok, asszonyok, szakácskönyve...stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
16867.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db szakácskönyv vegyes témákkal. Fűszerek könyve, Vöröskereszt - Diétás tanácsok, dr. Szendei Ádám: Gyógyszer a családban
16868.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Állattenyésztés I.-II. kötet: Általános állattenyésztés. Gazdasági állatok takarmányozása. II. kötet: Szarvasmarhatenyésztés. Juhtenyésztés. Lótenyésztés.  Szerk.: Horn Artúr. Bp.,1976, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet volt könyvtári példány.
16869.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16870.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói, egészvászon kötésben.
16871.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Dr. D. G. Hessayon: Építem a kertem. Kertszakértő. Fordította: Veszelák Péter. Bp.,1996, Park. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16872.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

16873.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1955. Mezőgazdasági kiadó. Félvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel. 698p.
16874.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

16875.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft