Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 421

18619.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

18620.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18622.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ady Endre: Új versek. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp.,[1929], Athenaeum. Kilencedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
18623.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Reprint. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban.
18626.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

18627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina-kötésben, némileg foltos borítóval.
18629.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db Nyírő József könyv:  Sibói bölény+Mádéfalvi veszedelem+Kopjafák. Bp., 1937-1943,Révai. Kiadói halina-kötés, és félvászon-kötés, a halina-kötések némileg foltosak, a félvászon-kötés kopott, foltos, kissé sérült borítóval.
18630.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Orson Swett Marden: Hogyan érünk célt az életben. Fordította: Esty Jánosné. Bp.,é.n., Révai. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kissé hiányos gerinccel.
18632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 kötet az MTA könyvsorozatából:  Burckhardt Jakab: A renaissancekori műveltség Olaszországban II. kötet. Fordította: Bánóczi József.  Fruin Róbert: Tíz év a Németalföldi szabadságharcból 1588-1598. II. kötet. Bp, 1896-1917, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db könyv a Magyar Televízióról: Nánay István: Magyar televízióművészet 1957-1977; MTV 25 - minikönyv.
18636.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft