https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 421

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Erdélyi Szépmíves Céh Könyvek 6 db kiadványa: Tamási Áron: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Jégtörő Mátyás, Nyírő József: Isten igájában, A sibói bölény, Makkai Sándor: Egyedül. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, egy-két kötet fűzése laza, az egyik kötése javított.
1
17447.

Erdélyi Szépmíves Céh Könyvek 6 db kiadványa: Tamási Áron: Ábel a rengetegben, Ábel Amerikában, Jégtörő Mátyás, Nyírő József: Isten igájában, A sibói bölény, Makkai Sándor: Egyedül. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, egy-két kötet fűzése laza, az egyik kötése javított.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17448.

Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.
1
17449.

Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés.
1
17450.

Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ladó János: Magyar utónévkönyv. Bp., 1984. Akadémiai. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
1
17451.

Ladó János: Magyar utónévkönyv. Bp., 1984. Akadémiai. Egészvászon kötés, papír védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex librissel
1
17452.

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex librissel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
1
17453.

Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.
1
17454.

Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A lélek és az értelem ABC-je. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17455.

A lélek és az értelem ABC-je. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17456.

Kalandozások a titkok birodalmában. Bp.,1999, Reader's Digest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei. (1301-1439.) A Magyar Nemzet Története III. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, két lap és egy illusztráció kijár.
1
17457.

Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei. (1301-1439.) A Magyar Nemzet Története III. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, két lap és egy illusztráció kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tolnai Világtörténelme: Az újkor története. A felfedezések, a reformáció és az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a hátoldalán folttal, a gerincén kis sérüléssel, laza fűzéssel.
1
17458.

Tolnai Világtörténelme: Az újkor története. A felfedezések, a reformáció és az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a hátoldalán folttal, a gerincén kis sérüléssel, laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz