Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 80

Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Hasonmás kiadás.
16917.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16918.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16919.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. 1505 nagyrészben színes fametszettel és 13 eredeti röntgenképpel. A magyar kiadást sajtó alá rend. Tellyesniczky Kálmán. 1-6. köt. (Teljes!) 1. köt. Az emberi test tájékai. A csonttan. 2. köt. A szallagtan. 3. köt. Az izomtan. 4. köt. A zsigertan. 5. köt. Az értan. 6. köt. Az idegtan és érzékszervek tana. Bp. 1914-1912.! Universitas. 973 l. (folyamatos lapszámozás), 273 mm. A 13 röntgenkép a 256. lap után következik, plusz 4 röntgenkép található az 551. lap után. Korabeli egészvászon kötésben. Az 5. és a 6. kötet gerince sérült.
16920.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

16921.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

16922.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gál István: Ismerkedés a természettel. Maderspach Viola rajzaival. Bp., 1941. KM.E.NY. Kiadói félvászon kötésben
16923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

David Attenborough: Az élet erőpróbái. Fordította: Sárközy Elga. Bp.,1993, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
16924.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16925.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

16926.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. V. kötet I. rész. Európa. Az Alpok és a Kárpátok hegyvidéke. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1899, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.
16927.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

16928.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft