Térképek

Tételek száma: 60

cca 1850 Hont vármegye kézzel rajzolt térképe. Szakadással 23x31 cm
12606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30

12607.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Külföldi és magyar város- ország- és turistatérképek, prospektusok nagy tételben. Összesen 2,6 kg.
12608.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Plan de la Forteresse de Bude, 1749-es térkép reprintje, 42x92 cm.
12609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Kogutowicz Károly: Polgári iskolai atlasz. Kiadja: M. Kir. Állami Térképészet. Bp.,1930, Kókai Lajos, 32 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól.
12610.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1900 Gyergyószentmiklós és környéke térkép vászonra kasírozva. 50x40 cm
12611.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1909 Az Észak-Balkán katonai térképe, 1:800000, Kogutowicz Manó / Magyar Földrajzi Intézet, a hajtások mentén szakadásokkal, 83×116 cm
12612.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szerbia térképe, 1:200000, 83×115 cm
12613.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Stieler's Handatlas über alle Theile der Erde un über das Weltgebäude. Gotha, 1881, Justus Perthes. Sérült félbőr kötésben, jó állapotban. Teljes! / In worn out half leather binding, otherwise in good condition. Complete!
12614.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1927 A Balaton és tágabb környékének térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, ragasztott, 50×63 cm
12615.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920 42 db USA topográfiai térkép (New Hampshire 10 db, Michigan 4 db, Maine 6 db, Oregon 2 db, New York 3 db, Minnesota 3 db), 1:62500, kb. 51×42 cm
12616.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1941 Föld országai. Bp., Kókai Lajos, (Klösz Gy.-ny.), 77 x115 cm
12617.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft