Térképek Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1851187
12606
331
Maps
cca 1850 Hont vármegye kézzel rajzolt térképe. Szakadással 23x31 cm 1610370
12607
331
Maps
Andrees Allgemeiner Handatlas in 221 Haupt- und 192 Nebenkarten. Bielefeld und Leipzig, 1914, Velhagen&Klasing. Vászonkötésben, kissé kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition + Namenverzeichnis zu Andrees Handatlas. Sechste Auflage. Bielefeld und Leipzig, 1914, Velhagen&Klasing. Félvászon kötés, sérült állapotban / half linen binding, damaged conditon 1849088
12608
331
Maps
Külföldi és magyar város- ország- és turistatérképek, prospektusok nagy tételben. Összesen 2,6 kg. 1776790
12609
331
Maps
Plan de la Forteresse de Bude, 1749-es térkép reprintje, 42x92 cm. 1849610
12610
331
Maps
Dr. Kogutowicz Károly: Polgári iskolai atlasz. Kiadja: M. Kir. Állami Térképészet. Bp.,1930, Kókai Lajos, 32 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól. 1849046
12611
331
Maps
cca 1900 Gyergyószentmiklós és környéke térkép vászonra kasírozva. 50x40 cm 1846536
12612
331
Maps
1909 Az Észak-Balkán katonai térképe, 1:800000, Kogutowicz Manó / Magyar Földrajzi Intézet, a hajtások mentén szakadásokkal, 83×116 cm 1846542
12613
331
Maps
Szerbia térképe, 1:200000, 83×115 cm 1740786
12614
331
40000
Maps
Stieler's Handatlas über alle Theile der Erde un über das Weltgebäude. Gotha, 1881, Justus Perthes. Sérült félbőr kötésben, jó állapotban. Teljes! / In worn out half leather binding, otherwise in good condition. Complete! 1829116
12615
331
Maps
1927 A Balaton és tágabb környékének térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészet, ragasztott, 50×63 cm 1725831
12616
331
Maps
cca 1920 42 db USA topográfiai térkép (New Hampshire 10 db, Michigan 4 db, Maine 6 db, Oregon 2 db, New York 3 db, Minnesota 3 db), 1:62500, kb. 51×42 cm 1845921
12617
331
Maps
cca 1941 Föld országai. Bp., Kókai Lajos, (Klösz Gy.-ny.), 77 x115 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft