https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 189

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1956 Élet és tudomány. XI. évf., fél évfolyam, 1-26. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
1
12775.

1956 Élet és tudomány. XI. évf., fél évfolyam, 1-26. számok. Átkötött félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 Néprajzi értesítő. XXXVIII. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.
1
12776.

1956 Néprajzi értesítő. XXXVIII. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1956 A Melbournei Olimpia, sok fotóval illusztrált nyomtatvány, pp.:62,
1
12777.

1956 A Melbournei Olimpia, sok fotóval illusztrált nyomtatvány, pp.:62,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban.   Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
1
12778.

1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1958 Arena di Verona (Turandot, Aida, La Favorita) programfüzet, reklámokkal, 3 db belépőjeggyel, 83p
1
12779.

1958 Arena di Verona (Turandot, Aida, La Favorita) programfüzet, reklámokkal, 3 db belépőjeggyel, 83p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1959 Balatoni Camping, ismertető prospektus, kiadja az Országos Idegenforgalmi Tanács, 60p
1
12780.

1959 Balatoni Camping, ismertető prospektus, kiadja az Országos Idegenforgalmi Tanács, 60p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 
cca 1960-1970 a La galerie des arts művészeti folyóirat 24 lapszáma, számos érdekes írással
1
12781.

cca 1960-1970 a La galerie des arts művészeti folyóirat 24 lapszáma, számos érdekes írással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1960 11 db kisalakú magyar városképes leporelló füzet: Sopron, Szarvas, Zalaegerszeg,Tihany, Szilvásvárad, Szeged, 7,5x10,5 cm
1
12782.

cca 1960 11 db kisalakú magyar városképes leporelló füzet: Sopron, Szarvas, Zalaegerszeg,Tihany, Szilvásvárad, Szeged, 7,5x10,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
9
 
cca 1960 8 db kisalakú magyar városképes füzet: Hajdúszoboszló, Miskolc, Siófok, Kaposvár, Lillafüred, Kékes, 7x10 cm
1
12783.

cca 1960 8 db kisalakú magyar városképes füzet: Hajdúszoboszló, Miskolc, Siófok, Kaposvár, Lillafüred, Kékes, 7x10 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
5
 
cca 1960 8 db kisalakú magyar városképes füzet: Hévíz, Siófok, Kaposvár, Kékes, Sopron, Mátrafüred, Pécs, 7x10 cm
1
12784.

cca 1960 8 db kisalakú magyar városképes füzet: Hévíz, Siófok, Kaposvár, Kékes, Sopron, Mátrafüred, Pécs, 7x10 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1960 A Szolnoki MÁV Labdarúgó Szakosztályának Képes Híradója. 50 éves a Szolnoki MÁV SE. Szolnok, Szolnoki MÁV Sport Egyesület labdarúgó szakosztályának propaganda bizottsága, szakadozott, foltos, 24 p.
1
12785.

1960 A Szolnoki MÁV Labdarúgó Szakosztályának Képes Híradója. 50 éves a Szolnoki MÁV SE. Szolnok, Szolnoki MÁV Sport Egyesület labdarúgó szakosztályának propaganda bizottsága, szakadozott, foltos, 24 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p.  Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.
1
12786.

1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p. Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz