Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1750685
15642
328
Books: Architecture, Art
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel. 1751096
15643
328
Books: Architecture, Art
Szekér László: A nemzet színháza építésének 150 éves története. Bp.,1987, Műszaki. Kiadói papírkötés. 1721596
15644
328
Books: Architecture, Art
Gerevich Tibor: A krakói Czartoryski-képtár olasz mesterei. Bp.,1918, Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. 1757191
15645
328
Books: Architecture, Art
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Beethoven élete, emberi és művészi problémái, összes szimfóniáinak elemzése és ismertetése. 188 kótapéldával és 17 műmelléklettel. A könyv valamennyi rajza Bánó Endre alkotása. Bp., 1943, Szöllősy Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú papír védőborítóval 1802414
15646
328
Books: Architecture, Art
A képzőművészet iskolája II.(A festészet, grafika, szobrászattechnikai eljárásai; A rajz, festészet, a grafika és a szobrászat újabb eszközei és eljárásai, a restaurálás, a térábrázolás, a fény- és színtan, a művészeti anatómia). Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés + Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., Képzőművészeti alap 1786040
15647
328
Books: Architecture, Art
Szabó László: Magyar festőművészet. Bp., 1916, Élet. Kiadói egészvászon-kötés, foltos. 1751210
15648
328
Books: Architecture, Art
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. 1734578
15649
328
2200
Books: Architecture, Art
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírmappa, szakadt mappában. 1721220
15650
328
Books: Architecture, Art
Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban,kissé foltos egészvászon-borítóval, szakadozott, kissé foltos papírborítóval. 1732156
15651
328
Books: Architecture, Art
Szkíták aranya. A leningrádi Ermitázs vendégkiállítása. Katalógus. Bp.,1985, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés. 1735989
15652
328
Books: Architecture, Art
Mennyhárt József születésének 75. évfordulójára. Szerk. és a bevezetőt írta: Dr. Tóth Béla. Debrecen,1976, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés. 1792013
15653
328
Books: Architecture, Art
Nánay István: Magyar televízióművészet 1957-1977. Bp.,1978, Magyar Televízió. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft