Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 241
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1736247
15073
326
Books: Travelling, Local History
Veress D. Csaba: Lókút története. Egy bakonyi község múltja és jelene. Veszprém, 1996, Lókút Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban. 1732483
15074
326
Hajdúszoboszló monográfiája. Szerk.: Dankó Imre. Hajdúszoboszló, 1975, Hajdúszoboszló Város Tanácsa , 1975, 847 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó két lap kissé foltos. 1736310
15075
326
3800
Dala József-Erdélyi Tibor: Matyóföld. A híres Mezőkövesd. Az egészségügyi részt írták: Dr. Benyő Endre-Ifj. Saád Andor Dr. Mezőkövesd, 1993, Mezőkövesdi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Reprint. Szép állapotban. 1720496
15076
326
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal. 1797824
15077
326
Belaney, Archibald) Szürke Bagoly, Grey Owl: A vadon fiai. Ford. Baktay Ervin. Bp. (1940.) Singer és Wolfner. 240 l. 7 t. Egészvászon kötésben. 1719219
15078
326
Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Bp.-Miskolc,1996, Belvárosi Kulturális Menedzser Iroda-Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1693931
15079
326
Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 1671874
15080
326
3200
Henry Morton Stanley. A nagy afrikai kutató önéletírása. Átdolgozta Sebestyén Károly. Bp.,1912, Singer és Wolfner, 220+4 p. Félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kissé kopott borítóval. 1655726
15081
326
Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1706277
15082
326
H. Szabó Lajos: Pápa és környéke. 1848-1849. Pápa, 1994, Pápai Nyomda Kft. Kiadói papírkötés. 1706290
15083
326
Szomszéd András: "Szépen szántó vadkertiek." (Érsek)Vadkert története az úrbéri tagosítás befejezéséig. Érsekvadkerti Helytörténeti Füzetek I. kötet. Érsekvadkert, é.n.,Érsekvadkert Önkormányzata, 181+19 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban. 1706728
15084
326
Dr. Szalai György: Az újpesti munkásotthon története. Pestkörnyéki Munkásotthonok Krónikája. Emlékek Budapest Múltjából. Bp.,1963, BTM, Globus Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft