Könyvek: Vallás Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1782390
16093
323
Books: Religion
A Korán szemelvényekben. Ford., bev. és jegyz. ellátta Hollósi Somogyi József. (Bp. 1947.) Officina. 92 l. Officina könyvtár 90-91. Kiadói félvászon-kötésben. 1773085
16094
323
Books: Religion
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások, iszlám és buddhizmus. Bp., é. n., Dante. Részben elváló, laza vászonkötésben. 1778486
16095
323
Books: Religion
A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. 1756438
16096
323
Books: Religion
H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Ford.a: Kosáryné Réz Lola. Bp.,é.n., Palladis. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel. 1756483
16097
323
Books: Religion
Vegyes könyvtétel, 2 db: Müller Lajos: Igazság és élet. Bp.,1940, Korda. Kiadói illusztrált papírkötés. Dr. Madarász István: Életproblémák. (Hitvédelmi előadások.) Bp.,1931, Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés. 1793466
16098
323
Books: Religion
La floretoj de S. Francisko. Klasika itala verko de la XIII jarcento. Ford.: Pizzi, F. San Vito al Tagliamento, 1926, A. Paolet. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban. 1741193
16099
323
Books: Religion
The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./ Leatherette-binding in Arabic and English language. 1766039
16100
323
Books: Religion
Dr. Szántó Konrád: Az 1956-os forradalom és katolikus egyház. Miskolc,é.n., Szent Maximilian. Kiadói papírkötés. 1793002
16101
323
Books: Religion
A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. 1788567
16102
323
Books: Religion
Szenci Molnár Albert: Psalterium Ungaricum. Szent Dávid királynak és prófétának százötven zsoltári. Borsos Miklós rajzaival. A szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Győri János. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben 1778143
16103
323
Books: Religion
Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp., 1986, Révai. Kiadói kartonált kötés, sok képpel, jó állapotban. 1774717
16104
323
2200
Books: Religion
Őszentsége a XIV. dalai láma. A tudat átalakítása. Fordította: Szántai Zsolt. Szeged, 2005, Szukits. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft