https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 247

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben III. kötete: Magyarország I. kötete. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, piros egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, a gerincen kis sérüléssel, és papír címke nyomokkal.
1
15012.

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben III. kötete: Magyarország I. kötete. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, piros egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, a gerincen kis sérüléssel, és papír címke nyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az II. kötet papírborítója javított.
1
15013.

Pest megye műemlékei I-II. kötet. Magyarország Műemléki Topográfiája. V. kötet. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az II. kötet papírborítója javított.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta: József főherceg király fensége, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Bp., 1937, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, kopott, javított gerinccel, a címlap, 877-887., 889/890. oldalak lapjai, a hátsó szennylap sérült, kijár, intézményi bélyegzővel.
1
15014.

Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta: József főherceg király fensége, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Bp., 1937, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, kopott, javított gerinccel, a címlap, 877-887., 889/890. oldalak lapjai, a hátsó szennylap sérült, kijár, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban.
1
15015.

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15016.

Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.
1
15017.

Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nemes Lajos: Eger város önkormányzata. 1687-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből 16. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 237 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
1
15018.

Nemes Lajos: Eger város önkormányzata. 1687-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből 16. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 237 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lukácsi L.-né-Lukácsi L.-Rusva: Jászalsószentgyörgy krónikája I-II. Jászalsószentgyörgyi Község T. KIadói papírborítékban.
1
15019.

Lukácsi L.-né-Lukácsi L.-Rusva: Jászalsószentgyörgy krónikája I-II. Jászalsószentgyörgyi Község T. KIadói papírborítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szeged története 1-2. Szerk.: Kristó Gyula, Farkas József.. Szeged, 1983-1985, Somogyi-Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, az 1. kötet borítóján folttal, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 és 3500 példányban.
1
15020.

Szeged története 1-2. Szerk.: Kristó Gyula, Farkas József.. Szeged, 1983-1985, Somogyi-Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, az 1. kötet borítóján folttal, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 és 3500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Máramaros megye. Az 1918/1919 előtti Erdélyre vonatkozó fondok és gyűjtemények jegyzékei. 11. Összeállította: Klara Guseth, Ana-Maria Buciuman, Varga Zsolt. Bp.-Bukarest, 2015, Magyar Nemzeti Levéltár-Romániai Nemzeti Levéltár. Magyar és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón sérüléssel, amúgy jó állapotban.
1
15021.

Máramaros megye. Az 1918/1919 előtti Erdélyre vonatkozó fondok és gyűjtemények jegyzékei. 11. Összeállította: Klara Guseth, Ana-Maria Buciuman, Varga Zsolt. Bp.-Bukarest, 2015, Magyar Nemzeti Levéltár-Romániai Nemzeti Levéltár. Magyar és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón sérüléssel, amúgy jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.
1
15022.

Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Százhalombatta helytörténetével foglalkozó két könyv egyedi a város nevével dombornyomott tékában:  Szalai G.né-Vicze M.-Mitták F.: Százhalombatta - Tanulmányok a 30 éves város történetéből 1970-2000 Matrica Múzeum, 2000.; Turnerné Gajdó Krisztina Poroszlai Ildikó: Százhalombatta képekben.
1
15023.

Százhalombatta helytörténetével foglalkozó két könyv egyedi a város nevével dombornyomott tékában: Szalai G.né-Vicze M.-Mitták F.: Százhalombatta - Tanulmányok a 30 éves város történetéből 1970-2000 Matrica Múzeum, 2000.; Turnerné Gajdó Krisztina Poroszlai Ildikó: Százhalombatta képekben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz