Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 82

Josef Vagner-Nada Scheinderová: Az oroszlán nem az állatok királya. Fordította: Mayer Judit. Bp.,1984, Gondolat. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és színes egészoldalas fotókkal illusztrált.  Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15875.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15876.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15877.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15878.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kamrapatika. 1001 természetes gyógymód. Fordította: Sóskuthy György. Szerk.: Dibás Gabriella, Kakuk Ágnes. Bp.,2012, Reader's Digest. Kiadói papírkötés.
15879.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Elwyn Hartley Edwards: Lovak. Határozó Kézikönyvek. Bp.,1996, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés
15880.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Engels: A természet dialektikája. Bp., 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé kopotas állapotban.
15881.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kincses tár sorozat két és Ismeretek tára sorozat egy kötete, 3 db:  Moesz Gusztáv: A gombák. Rapaics Raymund: Termesztett növényeink. Kincsestár 89-90. sz. Bp.,1943, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés.  Fehér Jenő: Az őszi flóra legközönségesebb virágos növényeink könnyű és gyors határozója. Bp.,é.n., Kiadói papírkötés.
15882.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15883.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Buday László: Orvosi alaktan. Előszóval ellátta: Dr. Herzog Ferenc. Bp.,1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papírkötés, foltos, felvágatlan lapokkal.
15884.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mayer Ferenc Kolos: Az orvostudomány története. Orvosok és a kultúrtörténelem művelői részére. Bp., 1988. Reprint! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15885.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Oblidál Zoltán: Mindenki gyógyszerkönyve. Bp., 2000. Megapress.
15886.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft