Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 65

Olasz nyelvkönyv és szótár:   Dr. Móritz György-Dr. Szabó Győző: Olasz nyelvkönyv. I/A. Nyelvkönyv kezdőknek. I primi due passi. Bp.,2000,Nemzeti Tankönyvkiadó. 5. kiadás. Kiadói papírkötés.   Herczeg Gyula: Olasz-magyar, magyar-olasz szótár. kisszótár sorozat. Bp.,1987, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, a magyar-olasz szótár részben pár lap kijár.
15946.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15947.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15948.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

15949.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

15950.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

15951.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

15952.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15953.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15954.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
15955.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15956.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15957.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft