Nyomtatványok

Tételek száma: 215

1940 XII. kerületi Böszörményi út 23-25. sz. alatti polgármesteri hivatali székházépület átadó ünnepségének meghívó kártyája, Budapest címerével, nyomtatott aláírással.
12829.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1940 Az új városháza Az 1940. évi december havában tartott ankét anyaga Bp. 1941. M. Mérnök és Építész Egylet. 66 l. 1 sztl. lev. 4 t. 48 képpel, ábrával, tervrajzzal. Fűzve, kiadói papírborítékban
12830.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1941 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 53. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1941, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
12831.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1941 A budapesti Németbirodalmi Főreáliskola érettségi bizonyítványa
12832.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. Illusztrált kiadói papírkötésben, 96-100 oldalak hiányoznak.
12833.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12834.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1941-1942 Székely Közélet, Politikai, közgazdasági és társadalmi újság 4 száma: XXIV. évf. 14-15. sz. XXV. évf. 30., 45. sz.
12835.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1942-1943 3 db újság a II. világháború időszakából, háborús hírekkel (Függetlenség, Képes Vasárnap, Szebb Jövőt!)
12837.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1942-1943 MABI Tudosító Egészségvédelmi Ismeretterjesztő havi folyóirat. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. I.-II. évf. Bp., Magánalkalmazottak Biztosító Intézete,("Élet"-ny.), 8+264+32+31+8+6+2+11+8+332+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
12838.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1942 Városi Szemle. XXVIII. évf. 2. szemle. Szerk.: Dr. Farkas Ákos, Dr. Illyefalvy Lajos és Dr. Keledy Tibor. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte Hamvas Béla: Európa városi könyvtárai.
12839.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1942 Tíz magyar nóta. Kerényi Tibor versei. A szerző dedikálásával
12840.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12841.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft