Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 100

Ezüst(Ag) köves kereszt függő, jelzett, 4,5x1,9 cm, bruttó: 4,8 g
19072.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) tétel, 5 db, jelzéssel és anélkül, bruttó: 11 g
19073.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár, jelzett, nettó: 9,2 g
19074.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) szószos kanál, jelzett, h: 18 cm, nettó: 75,9 g
19075.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst ( Ag.) csésze és alj, jelzett, apró horpadással, nettó:62 g
19076.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11

Ezüst (Ag.) cigarettatárca monogrammal, jelzett, 8,5×12×1,5, nettó 167 g
19077.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) cigarettatárca monogrammal, jelzett, 8×10,5×1,5, nettó 146,6 g
19078.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, beül aranyozott, 10×8 cm, nettó:107 g
19079.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Antik ezüst(Ag) tálka, puttós jelenettel, jelzett, d: 12 cm, nettó: 67,1 g
19080.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
16

Antik ezüst(Ag) szószos kanál, csont nyéllel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 24 g
19081.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Ezüst(Ag) cukorfogó, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 62 g
19082.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) kézi tükör, csiszolt üveggel, h: 15,5 cm, bruttó: 67 g
19083.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft