Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1604014
15754
316
Books: Natural sciences, Medicine
Batiz Zoltánné, Tokodi András: Geodézia. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1999. Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. 1602448
15755
316
100
Dr. Mócsy János: Állatorvosi klinikai diagnosztika. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. 1701890
15756
316
Bálnák, Taschen poszterkönyv. Köln, 1993, Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p. 1685320
15757
316
Linda Gamlin: Az allergia - Amit tudni kell - a felismeréstől a gyógyításig Bp., 1998. Reader's Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban. 1237842
15758
316
Göttche Oszkár: Csecsemő- és gyermekgyógyászat a gyakorló-orvos számára. Bp., 1936, Novák Rudolf és társa. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1237803
15759
316
Bókay János et al.: A gyermekorvoslás tankönyve. Bp., 1916, Mai Henrik és fia. Részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1237863
15760
316
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1724061
15761
316
A Kérdések könyve sorozat két kötete: Rejtelmes világ (Bp., 1990, Móra); Ég és föld (Bp., 1985, Móra). Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1503539
15762
316
VIII. Pest megyei orvos-gyógyszerész napok tudományos közleményei. Szerk.: Dr. Rigó János., Bp., 1978, Dabasi Nyomda, 722 p. Kiadói papírkötés. Készült 818 példányban. Jó állapotban. 1503547
15763
316
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel. 1503623
15764
316
Dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben. Jó állapotban. 1503670
15765
316
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft