Nyomtatványok

Tételek száma: 267

cca 1900 Rendelőlap a Könyves Kálmán Irodalmi Intézet kiadványaihoz, pl az előlapon található Rákóczi képhez. Képeslap méretben
12554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12555.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1902 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 171 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
12556.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1902 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 180 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
12557.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12558.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12559.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12560.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1906 Ganz & Comp Eisengisserei - und Maschinenfabriks - Actiengesellschaft Turbinen képes katalógus, sérülésekkel, 56p
12561.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1907 Kihajtható, térbeli litho újévi üdvözlő kártya / 3d litho new year greeting card 10x7 cm
12562.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1908 Bp., A fuvaripari munkások szervezkedése 1898-1908, A Budapesti Teherszállító és fuvaripari Munkássegédek Szakegyletének jelentése, 45p
12563.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1909 Magyar Statisztikai Évkönyv. 1907. XV. évf. Szerk. és kiadja M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1909, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
12564.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12565.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft