Nyomtatványok Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1691671
12710
316
Printed Materials
1958 A Fotó magazin teljes évfolyama, egybekötve 1630152
12711
316
Printed Materials
1958 Élet és tudomány. XIII. évf., fél évfolyam, 27-52. számok. Átkötött félvászon-kötésben, szakadt hátsó szennylappal. 1719551
12712
316
Printed Materials
1959 Foto magazin VI. teljes évfolyama, egybekötve, félvászon kötésben 1736910
12713
316
Printed Materials
cca 1960-1970 6 db kitöltetlen és kitöltött étlap (Szövetkezet Espressó-Falatozó, Árpád Étterem, Öreghalász Étterem, stb.) 1235201
12714
316
Printed Materials
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers 1736203
12715
316
Printed Materials
cca 1960 Märklin katalógus, jó állapotban, 64 p. 1736805
12716
316
Printed Materials
cca 1960 Fülöp Miklós: Idomacélok tolótáblázata, 8x22,5 cm 1701146
12717
316
Printed Materials
cca 1960 Vauxhall Victor angol nyelvű autó prospektus, foltos/ cca 1960 Brochure of Vauxhal Victor, in English language, paperbinding, spotty 1738432
12718
316
4800
Printed Materials
1960 A Labdarúgás képes folyóirat teljes évfolyama (1-12. szám) könyvbe kötve (amikor még világelsők voltunk), eredeti vászon kötésben 1701148
12719
316
Printed Materials
cca 1961 Austin A99 Westminster angol nyelvű autó prospektus, sérült, foltos cca 1961 Brochure of Austin A99 Westminster, in English language, paperbinding, damaged, spotty 1559872
12720
316
Printed Materials
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban. 1559874
12721
316
Printed Materials
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft