Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 46

15616.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

A Richter Gedeon évkönyve: Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Bp., é. n., Richter Gedeon. Egészvászon kötésben kissé viseltes állapotban
15617.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15618.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942. Singer. Kiadó, kopott papírkötésben
15619.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes, XI+250 p. Korabeli félvászon-kötésben.
15620.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15621.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15623.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15624.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15625.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15626.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15627.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft