Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 38

A természet ABC-je. Bp., 1995, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15649.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fürst, Artur - Moszkowski: Az élő világ csodái. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval.
15650.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15651.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

15652.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

15653.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15654.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15655.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15656.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15657.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jeans, James: A csillagos ég titkai. Fordította Sziklay Géza.  Bp., 1936, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval.
15658.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15659.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15660.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft