Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 61

Ezüst(Ag) kagyló hamuzó, jelzett, 7,5x4,4 cm, nettó: 97 g
19026.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
36

Ezüst(Ag) süteményes lapát, h: 14 cm, nettó: 28,7 g
19027.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Ezüst(Ag) életfa függő, jelzett, 4,3x3,5 cm, nettó: 10,2 g
19028.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) koronás címeres fűszertartó, d: 5,5 cm, nettó: 29,6 g
19029.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) masszív glídes nyaklánc, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 34,9 g
19030.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst(Ag) sündisznó függő, 2,2x1,2 cm, nettó: 2,7 g
19031.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) kettős kereszt fülbevalópár, jelzett, 1,5x0,9 cm, nettó: 2,3 g
19032.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) svéd virágos áttört nyelű villácska, jelzett, h: 10,2 cm, nettó: 9,5 g
19033.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst(Ag) rózsás nyelű, részben aranyozott kávéskanál, jelzett, h: 12 cm, nettó: 8 g
19034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) bika függő, jelzett, 3,1x1,8 cm, nettó: 2,7 g
19035.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) Spokane Falls kiskanál, jelzett, h: 13 cm, nettó: 14,6 g
19036.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) "CapFerret" koronás kiskanál, jelzett, h: 11,2 cm, nettó: 14,6 g
19037.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft