Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 27

Csanádi Árpád: Labdarúgás III. kötet. (Az edzés.) Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15156.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Major János-Nagy Béla-Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval, jó állapotban.
15157.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Vegyes sport témájú könyvek, 3 db Lakatos András, Láng Zsuzsa: Pótmérkőzés. Bp.,1983, Ijfúsági Lapkiadó Vállalat.  Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp.,1983,Szerzői kiadás. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.  Bondy Endre: Foci. Bp., 1970, Sport. Kiadói papírkötés.
15158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes sport témájú könyvek, 3 db: Bassa László, Bródy János: Olimpia Moszkvában. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Vándor Kálmán: Futballvilágbajnokok A-Z-ig. Bp.,1986,Magyar Média Kereskedelmi Iroda. Kiadói papírkötés.  Zsolt Róbert: Sportolók, sporterkölcsök. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 2. füzet: Szabadgyakorlatok. Bp., 1926, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 3. füzet: Atlétika. Bp., 1926, Stádium, 96  p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15161.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-C. füzet: Támadó és védősportok: Cselgáncs (Jiu-Jitsu.) Bp., 1926, Stádium, 198  p. Kiadói papírkötés, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
15162.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Terschak, F.: Führer von Cortina. Spaziergänge und Ausflüge. Cortina d'Ampezzo, 1938, Azienda Autonoma di Soggiorno e Turismo. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15163.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hans Biendl: Alfred Radio-Radis: Schifahrten in den Ostalpen. Im Auftrag des österreichischen Alpenklubs. Wien, 1922. Artaria. 252p.
15164.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Taschenbuch der Alpenvereins Mitglieder. Wien, 1936. Nagyon sok adattal és hirdetéssel. Karton kötésben. / With many datas, in paper binding
15165.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Hoppe Pál, Szabó Ferenc: A Nyíl. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
15166.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Zsiday István: Ferike, a góleádor. (Bene Ferenc életregénye.) Bp., 1984, Népszava.  Kiadói kartonált papírkötés.
15167.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft