Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 364
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1621457
16059
310
Michael J. Fox: Szerencsés ember. Életrajz. Fordította: Kiss Marianne. Bp.,2003, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés. 1621468
16060
310
Christopher Sandford: Mick Jagger. Fordította: Berényi Gábor. Bp.,1994, Gulliver. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött, de egyébként jó állapotban. 1621785
16061
310
4200
Révai Új Lexikona 1-7. kötet. Szekszárd,1996-2001, Babits. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban. 1621770
16062
310
22000
Révai Nagy Lexikona I-XIX.+XXI. kötet. Bp.-Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi Kiadó-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A XX. kötet hiányzik. Jó állapotban. 1621849
16063
310
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 2-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas, sérült borítókkal, kopottas, sérült, hiányos gerincekkel. 1577321
16064
310
Szép Ernő: Azra. Mese. Bp., é.n.(1930), Singer és Wolfner, Hírlap nyomda-ny., 104 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban. 1626861
16065
310
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A "Zenetanárok Orsz. Egylete" zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban. 1656276
16066
310
Gyergyai Albert: A nyugat árnyékában. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1644740
16067
310
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937, Magyar Szemle. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban. 1606114
16068
310
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal. 1606272
16069
310
Vegyes könyvtétel, 3 db: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1606227
16070
310
Vegyes könyvtétel, 3 db: Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft