Nyomtatványok

Tételek száma: 84

cca 1930 Kún, Viliam: La Slovaquie, aperçu général, ismeretterjesztő prospektus, tűzött papírkötésben, jó állapotban
11969.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1930 A Rendőr c. újság teljes évfolyama bekötve. Egészvászon kötésben. Jó állapotban
11970.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1930 Magyar Sakkvilág. XV. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László.  Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VIII+288 p.+ 2 t. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben.
11971.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11972.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1931 Mesélek valamit...(Bp. 1930. Világosság Rt.-ny.), 24 p. A Népszava naptár melléklete, benne Várnai Zseni, Ács Klára és mások írásaival. Tűzött papírkötésben
11973.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1931 Népszava naptár. Bp., Világosság-ny.,125 p.+ 17 szt. (hirdetések.) A borító Dukai Károly (1888-?) munkája. Szövegközti illusztrációkkal, közte Pérely Imre (1898- 1944.) Kiadói illusztrált, avantgárd papírkötésben, szakadozott, sérült borítóval, és gerinccel. Számos érdekes írással, közte: Szakasits Árpád, Mónus Illés, Várnai Zseni, Zelk Zoltán, Szélpál Árpád írásaival.
11974.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1933 Die Bauten auf dem Reichsparteitaggelände in der Stadt der Reichsparteitage Nürnberg, a birodalmi pártgyűlési területet bemutató képes leporelló, 16 db feliratozott képpel
11975.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11976.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1934 Cosulich Societa Triestina di Navigazione hajózási vállalat MS Vulcania hajójának olasz nyelvű étlapja / Menu of MS Vulcania
11977.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11978.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11979.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11980.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft