Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1615746
30456
309
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. "V. Ferdinánd" jelzett Ag emlékérem V. Ferdinánd dukátjának utánverete recés peremmel (15,51g/0.999/40mm) T:1(PP) fo. Adamo BA20 1640615
30457
309
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,54g/0.800/42,5mm) T:2 1683736
30458
309
2200
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) DN "Petőfi Sándor / Ott essem el én, a harc mezején." Ag emlékérem (15,98g/0.925/32mm) T:1(PP) oxidáció 1634416
30459
309
4600
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "MÉE Mezőtúr / Badár Balázs fazekas mester" Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) patina Adamo MT2 1678358
30460
309
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 2000. "Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Magyar Millennium 2000" ezüstözött fém emlékérem, dísztokban (42mm) T:PP 1680635
30461
309
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 2000. "MÉE Székesfehérvár - Mária 1982-1395 / Kis Károly 1385-1386" Br emlékérem (2x) (42,5mm) + "MÉE Székesfehérvár - Vencel 1301-1305 / Ottó 1305-1308" Br emlékérem (42,5mm) + "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" Br naptárérem (43mm) T:1- 1680601
30462
309
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 2001. "MÉE - Koronázott , eltemetett királyok Székesfehérváron / Géza 972-997" jelzett Ag emlékérem (139g/0.925/65mm) T:2(PP) kis ph. 1678330
30463
309
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Koronázási jelvények" Ag emlékérem sérült plasztiktokban tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1(PP) 1629370
30464
309
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II - Szent Erzsébet" jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony" jelzett Ag emlékérem (32,48g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Szent Margit" jelzett Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1(PP) patina, felületi karc 1615773
30465
309
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) DN "Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen" fém emlékérem (40mm) T:2 1644419
30466
309
Numizmatika
H. Varga Ilona (1927-1989) DN "XXI. k. Tanács Művelődési Központja" Br emlékérem (82mm) T:2 1634017
30467
309
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1968. "BM Sportbajnokság Országos Döntő emlékül" fém emlékérem (80mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft