Könyvek: Vallás Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1631316
15701
309
Books: Religion
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel. 1643520
15702
309
Books: Religion
H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. 1615117
15703
309
Books: Religion
Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Fordította br. Podmaniczky Pál. Bp., 1932, fordítói kiadás, Székely és Társa Könyvnyomdája. Kiadói félvászon-kötés. 1630385
15704
309
Books: Religion
Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt. Kiadói papírkötés. 1643974
15705
309
Books: Religion
Dr. Mihályfi Ákos: Szűz Mária az Ó-Szövetségben. Májusi elmélkedések. Bp.,é.n. Mária Kert. 147p. Bombornyomott egészvászon kötésben. 1644758
15706
309
Books: Religion
Végzet és gondviselés. Levelezés Stolz Albánnal. Sajtó alá rend. Dr. Mayer Gyula. Ford. Tabódi Jenőné. Ungvár-New-York, 1912. Földesi Gyula Könyk. 1 sztl. lev. 289 p. Korabeli, aranyozott vászonkötésben. 1641781
15707
309
Books: Religion
Schütz Antal: Őrség. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal. 1640406
15708
309
Books: Religion
Bhikkhu Satori Bhante: A sintoizmus. Fordította: Kéri Elemér. A világ nagy vallásai. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés, néhány lap sarka sérült. 1633855
15709
309
Books: Religion
Endreffy János: A 450 éves Luther és a mai katholikusság. h.n., 1934, Szlovenszkói Magyar Evangélikus Szövetség, (Pozsony, Wigand K. F. Grafikai Műintézet Rt-ny.) Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. 1631775
15710
309
Books: Religion
Dr. Walther Vilmos: Luther jelleme. Fordította: Ifj. Victor János. Bp., é.n., Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség Kiadóvállalalta. Átkötött amatőr papírkötés, megviselt állapotban, kopott, foltos viseltes borítóval. 1508778
15711
309
Books: Religion
Szalay István: Elméleti lélektan. Sárospatak, 1865, Forster R. a Ref. Főiskola betűivel, 100+4 p. Korabeli félvászon kötés, a borítója kopottas, a gerince kissé sérült, a címlap kijár, a lapok foltosak. Szalay István (1816-1878) szentesi református lelkész, filozófiai író, MTA tag munkája. Első kiadás. 1640413
15712
309
Books: Religion
Bartók István: Mennyek Királynője. Bp., 2005, Helikon. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft