Nyomtatványok

Tételek száma: 210

1904 Feldkirch bentlakásos fiúiskola nagyalakú képes ismertetője / Large format picture booklet of the Feldkirch boy school 16p. 28x20 cm
12742.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1906, Singer és Wolfner, Kiadói egészvászon kötésben, javított gerinccel, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival
12743.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1906 Magyar Iparművészet. XIV. évf. 7 sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Gazdagon illusztrálva, műmelléklettel, rengeteg korabeli reklámmal,
12744.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1906  Magyar Iparművészet. IX. évf. 6 sz. Szerk.: Fittler Kamill. Papírkötésben, a füzet gerince elvált a borítótól,  gazdagon illusztrálva, műmelléklettel, rengeteg korabeli reklámmal.
12745.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1906 Magyar Iparművészet. XIV. évf. 8 sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Gazdagon illusztrálva, műmelléklettel, rengeteg korabeli reklámmal, linómetszetekkel.
12746.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12747.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1907 A Vasárnapi Újság fél évfolyama bekötve, kissé megviselt, festett egészvászon kötésben gerinc nélkül, belül jó állapotban
12748.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

cca 1910-1920 [Adolf Heß-Karl Scheichelbauer-Anton Sirowy: Servierkunde. Ein Hilfsbuch für den Servierunterricht an Schulen der Gastwirte und Hoteliers. Wien, Selbstverlag] Átkötött papírkötés, rossz, hiányos állapotban (31-96 tábla.+ VI p.), német nyelven.
12749.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12750.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1911 Gyermek-naptár az 1911. évre. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 62 p. Papírkötésben, szakadozott, foltos.
12751.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1913 A Pesti Hírlap naptára. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben,.Kalendárium sok képpel és reklámmal. Belül hibátlan állapotban
12752.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12753.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft