Könyvek: Történelem

Tételek száma: 146

15271.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Miskolczy István: Magyarország az Anjouk korában. Szent István Könyvek 9. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, színes sorkiemelésekkel, és ceruzás aláhúzásokkal.
15272.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Eszenyi László: Trianoni nemzedék. Bp., 1989, Magyar Világ. Kiadói papírkötés.
15273.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15274.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p.+1 térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, szakadozott térképpel.
15275.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Szombathy Viktor, László Gyula: Magyarrá lett keleti népek. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15276.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

R. Várkonyi Ágnes: Magyar reneszánsz udvari kultúra. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
15277.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Benke József: Az arabok története. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. 614p.
15278.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

"Tizenhárom nap, amely..." Tanulmányok az 1956-os forradalom és szabadságharc történetéből. Szerk.: Horváth Miklós. Bp., 2003, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15279.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kara-Murza: A nagy kínai parasztháború 18550-1864. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Félvászon kötés, jó állapotban.
15280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Budapest, 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat.  Kiadói  félvászon kötésben
15281.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15282.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft