Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 71

Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes, XI+250 p. Korabeli félvászon-kötésben.
15544.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15545.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15546.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15547.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15548.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15549.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

15550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15551.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Hecker Walter: A bábolnai arab ménes. Fordította: Hecker András. (Bp.,) 1996, Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15552.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15553.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Az élet csodái I-III. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben, kissé sérült a gerincek alsó sarka, II. kötet gerince kopottas, a II. kötetben az 529/530. oldal kettészakadt.
15554.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

15555.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft