Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 60

15640.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

8000 germanizmus. Német szólások és kifejezések. Szerk.: Ármósné Eisenbach Magda, Rátz Ottó. Bp., 1992, Terra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15641.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kenessey Mária, Cemil Öztürk: Török társalgás. Tanuljunk nyelveket. Bp., 1985, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15642.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Honti Rezső: Magyar-orosz zsebszótár. Bp., é.n.,Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, és borítóval.
15643.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Finnugor témájú könyvek, 2 db: Zsirai Miklós: Finnugor rokonságunk. Budapest, 1994, Trezor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött papírborítóval, szövegközti fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva, valamint három térképmelléklettel. A finnugorok világa. A II. Finnugor Világkongresszus tiszteletére. A magyarságkutatás könyvtára XIX. Szerk.: Nanovszky György. Budapest, 1996, augusztus 16-21. Budapest-Moszkva, 1996, Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borító egyik sarkánál kisebb sérüléssel, színes fotókkal, táblázatokkal, a finnugor nemzetek zászlóival és címereivel, térképekkel illusztrálva.
15645.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kriminalisztika. Egységes jegyzet. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. 11., változatlan utánnyomás. Kiadói papírkötés, ceruzás áthúzásokkal.
15646.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lukács György:A különösség, mint esztétikai kategória. Bp., 1957, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15647.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ludassy Mária: Négy arckép. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. (Voltaire, Rousseau, Condorcet, Robespierre.)
15648.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Tóth József: A számok törvényszerűsége a közgazdaságban. Bp., 1940, Gergely R. Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés.
15649.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15650.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Arisztotelész: Nikomakhoszi etika. Fordította Szabó Miklós. A szöveget gondozta és a jegyzeteket írta Simon Endre. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft