Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1427675
16028
306
100
Books and Documents with low starting prices
Somlyó György: Kérdés és felelet. Tanulmányok. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. 1559640
16029
306
100
Elizabeth Bigham: Afrikanischer Perlenschmuck. München, 2000, Ars Edition. Kiadói kartonált kötés, német nyelven, hiányos melléklettel. / Paperbinding, in German language. 1404487
16030
306
100
Foerster, F. W.: Élet és jellem. Bp., 1944, Szociális Misszió Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 1529180
16031
306
100
Szabó Imre: Ismerd meg magad. A Budapest-Fasori templomban 1931. szept. 20-tól nov. 1-ig elhangzott 14 beszéd és szabadelőadás.+ Mi Atyánk. Tiz meditáció. Bp., 1926-1931, Szerzői kiadás-Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt, 160+79 p. Átkötött félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal. 1445373
16032
306
100
P. Szalóczy Pelbárt: Az elmélyülés napjai. Budapest, 1942, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, laza fűzéssel. 1529260
16033
306
100
Directorium seu ordo officii divini peragendi iuxta ritum breviarii et missalis romani. In usum diocesium Hungariae. Bp., 1951, Magyar Katolikus Püspöki Kar, 92 p. Kiadói papírkötés, latin nyelven. 1426327
16034
306
100
Schimanek Emil: Gőzkazánok, gőzgépek, és gőzturbinák. Tájékoztató a gőzüzemű erőművek üzemi viszonyairól. Budapest, 1950, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval. 1558543
16035
306
100
Stolnicki Gyula: SQL kézikönyv. Bp., 1995, ComputerBooks. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben. 1558516
16036
306
100
Vadnai Szabolcs: Commodore Plus/4. Programozói zsebkönyv. Bp., 1986, Novotrade. Kiadói spirálkötés, 98 p. 1557012
16037
306
100
Gyakorlati elektrotechnika. Szerk.: Jesch László. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos gerinccel, de egyébként jó állapotban. 1529295
16038
306
100
Szerényi István, Gazsó Anikó: Ács-állványozó szakmai ismeretek III. Pécs, 2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés. 1559669
16039
306
100
Hargittai Péter, Kaszanyiczki László: Win32 API. Windows programozóknak. Bp., 2000, LSI Oktatóközpont a Mikroelektronika Alkalmazások Kultúrájáért Alapítvány. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft