Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 197
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649784
15072
305
900
Books: Travelling, Local History
Antalffy Gyula: A honi utazás históriája. Bp., é.n., Athenaeum. 70 képpel, 2 térképpel, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban 1644665
15073
305
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős és a Svábhegyi Egyesület Alapításának Negyven Esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1929, Athenaeum. REPRINT!! 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1641116
15074
305
A 125 éves Fővárosi Vízművek. Szerk.: Debreczeny Imre. Bp., é.n, Fővárosi Vízművek. Kiadói egészvászon-kötés. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. 1641113
15075
305
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal, 5-12. oldalig a lapok kijárnak Megjelent 1500 példányban. 1645045
15076
305
Pécs. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai. 1. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, két térképpel. 1648946
15077
305
Somfai Balázs: A Veszprémi Megyeház 100 éve 1887-1987. Veszprém, 1987. Festett egészbőr kötésben 1648973
15078
305
Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000. 1599233
15079
305
Szabóky Zsolt: Makó. Bp., 1985, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és német nyelven. 1650395
15080
305
Lerner János: Ezerszínű Európa. 2006, Szalay Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban. 1504289
15081
305
Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1599231
15082
305
K. Kovács András (szerk.): Korondi sokadalom. Csíkszereda, 2002, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, szép állapotban. 1613156
15083
305
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft