Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

16669.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dienes Gedeon (szerk.): Tánctudományi tanulmányok 1963-64. Bp., 1964, Magyar Táncművészetek Bizottsága. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kihajtható melléklettel, jó állapotban.
16670.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Franczia-magyar szótár. Pest, 1865. Heckenast. 515p. Korabeli félbőr kötésben
16671.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16672.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé kopott, egy-két lapon foltok.
16673.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

16674.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16675.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Egy ládányi vegyes könyv. Nagyrészt történelem és vallás témájúak
16676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai III. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkka, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban
16677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Egy láda vegyes könyv, nagyrészt történelem, ismeretterjesztés témakörben
16678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Pogány Gergely szerk.: Világkönyvtár sorozat. Bp., 1910-1912 Révai. 12 kötet a sorozatból. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
16679.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vegyes magyar és idegen nyelvű könyv tétel: Klasszikus regénytár 19 kötete, más magyar és külföldi könyvek, összesen 38 db
16680.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft