Térképek Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1629844
13146
305
Maps
cca 1880-1890 Bécsújhely és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x49 cm./ cca 1880-1890 Military map of Wiener Neustadt and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x49 cm. 1630759
13147
305
Maps
cca 1932 Mór és Zirc térképe, 1:75000, Magyar Királyi Állami Térképészet, a hajtások mentén szakadt, 39×52 cm 1284176
13148
305
Maps
cca 1890 2 érdekes térkép: Laibach. Villach, valamint Korfu és a Balkán félsziget vászon téképe. Szép állapotban. / Map of Laibach and area and the Balkan peninsula 41x37 cm 1284182
13149
305
Maps
cca 1920 Zillertaler Alpok túra térkép / Climber and hiker map of the Zillertaler Alp. 60x70 cm 1241243
13150
305
Maps
cca 1930-50 Európa vasúti térképe hátoldalon Olaszország vasúti és tengerészeti térképe, Fratelli Pozzo, 53x64cm 1615735
13151
305
Maps
Kogutowicz Magyarország közigazgatási térképe. 1:900000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, vászonra ragasztva, sérülésekkel, 79×110 cm 1248732
13152
305
Maps
cca 1890 Lofer és St.-Johann, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm 1601391
13153
305
Maps
Átnézeti térkép a magyar közlekedési ügy rendezésérűli javaslathoz. Reprint térkép 37x48 cm 1647433
13154
305
Maps
Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével / Plan von Budapest mit Angabe der Hausnummern. Bp., 1983, Kartográfiai Vállalat. Az 1896-os kiadás (Bp., Eggenberger) reprintje, 67×57 cm 1641054
13155
305
Maps
cca 1930 Budapest XII. Farkasvölgy és környékének kataszteri térképe, vászonra kasírozva, 47x40 cm 1645793
13156
305
Maps
cca 1950 Veszprém, Eger, Pécs, Miskolc, Szeged térképe 1647555
13157
305
Maps
Magyarország vármegyéinek térképei a Pallas Nagy Lexikonából, 9 db, 24x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft