Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 111

Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. kötete. Bp.,1981,  Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15401.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15402.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15403.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban,kissé foltos egészvászon-borítóval, kissé szakadozott, foltos papírborítóval.
15404.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Györffy István: Matyó népviselet. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15405.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15406.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15407.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Malonyai Dezső: Az akt. Művészekről és a művészetről az akt kapcsán. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság. Kiadói papírborítóban, sérült gerinccel, borítóval, Welvárd Zoltán okl. mérnök, építőmester ex libris-szével, pecsétjével, és névbejegyzésével.
15408.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15409.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15410.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15411.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

25 kötet A Művészet Kiskönyvtára sorozatból:  Munkácsy, Fényes, Verrocchio, Manet, Matisse, Rembrandt, Delacroix, Seurat, Degas, Raffaello, Moore,  Dejneka, Izsó, Klee, Rubens, Braque, Segantini, Corot, Chagall, Mestrovic, Monet, Kurucz D. István, Venecianov, Myslbek, Ferenczi István. Bp.,1959-1969, Corvina. Kiadói papírborítóban, változó állapotban.
15412.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft