Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 135

Ezüst(Ag) gyertyatartó, jelzett, m: 6,8 cm, nettó: 56,7 g
19120.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst (Ag.) cipőkefe, jelzett, kopásokkal, 15,5×4,5 cm, bruttó 53,2 g
19121.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag.) szecessziós mokkás csésze pár, jelzett, gazdagon díszített, m:4 cm, nettó:78 g (párban)
19122.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, belül aranyozott, jelzett, mesterjeggyel (BK) 11x8 cm, nettó: 182 g
19123.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, jelzett, 13x8 cm, nettó: 183 g
19124.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

19125.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Tavanes 14K arany zsebóra dupla arany fedeles ( egyik hátsó fedlap hiányzik), nem működő szerkezettel, / 14 Gold double lid pocket watch with missing lid gr 62,8 g
19126.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Remontoir 14K art deco arany zsebóra Dupla arany fedeles működő szerkezettel, hátsó fedél kissé nehezen záródik. / 14 Gold double lid pocket watch gr 67,2 g
19127.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

18 K arany Marvin karóra. Felújított eredeti szerkezettel,  szép állapotban, bőr szíjjal. Jelzett / Vintage 18K Marvin mechanic watch with original renewed mechanics and leather band, Works well. d: 3 cm,
19128.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

14 K fehérarany gyűrű 98 db kisebb és egy nagyobb briliánssal .Jelzett, 5,4g  / White gold. 14C ring with diamonds. Signed, Size: 16/56
19129.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

14 K fehérarany gyűrű 81 db kisebb briliánssal . 0,65Ct W/Vsi. 15,31 g. Jelzett, tanúsítvánnyal / White gold. 14C ring with diamonds. Signed, with certificate Size: 18/58
19130.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

XVIII. század: Poncolt ezüst puskaveretek. Gazdagon díszített, figurális díszítéssel (kutyás őr) összesen 215 g /  XVIIIth century. Handmade silver gun curbings for gun. With figural ornaments. Total 215 g
19131.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft