https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 249

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1907 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XVIII. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+ A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. VIII. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+384+2+316 p.+3 t. (színes) Teljes!
1
12770.

1907 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XVIII. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+ A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. VIII. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+384+2+316 p.+3 t. (színes) Teljes!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1908 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XIX. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+ A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. IX. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+398+IV+224 p.+3 t. (színes) Teljes!
1
12771.

1908 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XIX. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+ A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. IX. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+398+IV+224 p.+3 t. (színes) Teljes!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1908 A Budapesti közlöny hivatalos lap novemberi és decemberi számai bekötve, kissé megviselt félvászon kötésbe. Hivatalos hírek, előléptetések...
1
12772.

1908 A Budapesti közlöny hivatalos lap novemberi és decemberi számai bekötve, kissé megviselt félvászon kötésbe. Hivatalos hírek, előléptetések...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.
1
12773.

1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1909 Élet. Szépirodalmi,és kritikai hetilap, 3 száma, I. évf. 2., 11., 29. számok. Az I. évf. 2 szám rossz állapotban.
1
12774.

1909 Élet. Szépirodalmi,és kritikai hetilap, 3 száma, I. évf. 2., 11., 29. számok. Az I. évf. 2 szám rossz állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards
1
12775.

cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Pöstyénfürdő látnivalóit bemutató képes leporelló, 18 db képpel, borító nélkül
1
12776.

cca 1910 Pöstyénfürdő látnivalóit bemutató képes leporelló, 18 db képpel, borító nélkül

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
1
12777.

cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1910-14 Élet képes folyóirat 7 száma, Zsolt, változó állapotban. gazdag képanyaggal, Falus Elek tervezte címlappal
1
12778.

1910-14 Élet képes folyóirat 7 száma, Zsolt, változó állapotban. gazdag képanyaggal, Falus Elek tervezte címlappal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban /  Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
1
12779.

1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
1
12780.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1912 Élet. Képes heti folyóirat, 3 száma, IV. évf. 21., 22., 25. számok. Szerk.: Izsóf Alajos. Bp., Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Falus Elek szecessziós borítójával, korabeli reklámokkal, vonatmenedrenddel, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Jó állapotban.
1
12781.

1912 Élet. Képes heti folyóirat, 3 száma, IV. évf. 21., 22., 25. számok. Szerk.: Izsóf Alajos. Bp., Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Falus Elek szecessziós borítójával, korabeli reklámokkal, vonatmenedrenddel, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz