https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ady Endre válogatott versei. (Jaschik Álmos rajzaival.) Bp., 1921, Pallas. 234 l., 8 lev. (feliratos hártyapapír), 6 t. (színes). Kiadói papírkötésben, kissé viseltes borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal, két színes illusztráció hiányzik.
1
16194.

Ady Endre válogatott versei. (Jaschik Álmos rajzaival.) Bp., 1921, Pallas. 234 l., 8 lev. (feliratos hártyapapír), 6 t. (színes). Kiadói papírkötésben, kissé viseltes borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal, két színes illusztráció hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Der Baum der Liebe. Liebesseufzer auf Neuruppiner Bilderbogen. Szerk.: Riedel, Lisa - Hirte, Werner. Berlin, 1982, Eulenspiegel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16195.

Der Baum der Liebe. Liebesseufzer auf Neuruppiner Bilderbogen. Szerk.: Riedel, Lisa - Hirte, Werner. Berlin, 1982, Eulenspiegel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Shakespeare: Hamlet, Dán királyfi. Fordította Arany János. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 203 p. Kiadói aranyozott félvászon kötés.
1
16196.

Shakespeare: Hamlet, Dán királyfi. Fordította Arany János. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 203 p. Kiadói aranyozott félvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Die Minnesinger in Bildern der Manessischen Handschrift. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
16197.

Die Minnesinger in Bildern der Manessischen Handschrift. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc.  5. kiad. Pest,  1860, Heckenast Gusztáv. 211 p + 3 rézmetszetű képpel. Eredeti papírkötésben
1
16198.

Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 5. kiad. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. 211 p + 3 rézmetszetű képpel. Eredeti papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Karinthy Frigyes: Színház. Karinthy Frigyes munkái VIII. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit laza fűzéssel.
1
16199.

Karinthy Frigyes: Színház. Karinthy Frigyes munkái VIII. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kosztolányi Dezső: Ember és világ. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott művei VI. Budapest, É.N., Nyugat Kiadó és Irodalmi R.t.  Kiadói félvászon kötés, 310 p.  A gerince javított!
1
16200.

Kosztolányi Dezső: Ember és világ. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott művei VI. Budapest, É.N., Nyugat Kiadó és Irodalmi R.t. Kiadói félvászon kötés, 310 p. A gerince javított!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!  Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.
1
16201.

Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány! Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel. A szerző által aláírt példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
George Tabori:  A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító.
1
16202.

George Tabori: A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
16203.

Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.
1
16204.

Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
1
16205.

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz