Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 400
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1557001
16121
298
4200
Fekete István: Zsellérek. Bp., é.n. [1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban. Első kiadás. 1362775
16122
298
Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval. 1562300
16123
298
Balassa József: A magyar nyelv szótára II. kötet. Budapest, 1940, Grill Károly. Átkötött félvászonkötés. Jó állapotban. 1558502
16124
298
Jolsvai András: Apák és fiók. Bp., 1999, Univesitas. Kiadói papírkötés. 1562488
16125
298
Molnár Ferenc: Az éhes város II. kötet. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel. 1222327
16126
298
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány! 1222585
16127
298
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány! 1360319
16128
298
Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp. 1943.) Athenaeum. 90 l. 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. Aláírt, számozott (83 sz.) példány. Kiadói illusztrált félvászon kötésben.... 1426338
16129
298
Augustino Lehmkuhl: Compendium Theologiae Moralis. Freiburg, 1886, Herder. Átkötött picit kopott félvászon kötés, latin nyelven. / Half-linen-binding, in latin language. 1427707
16130
298
Mikes Kelemen törökországi levelei. Magyar Remekírók. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas gerinccel, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel. 1443838
16131
298
2200
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, kissé vetemedett kötéssel. Első kiadás. 1547987
16132
298
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka. 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Első kiadás. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft