Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 400
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1581013
15952
298
Bárdos Lajos(szerk.): 101 magyar népdal. Karácsony Sándor és Mathia Károly közreműködésével. Átnézte és előszóval ellátta Kodály Zoltán. VI. kiadás. Bp., 1942, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1592259
15953
298
Vegyes könyvtétel: magyar és külföldi szépirodalom vegyesen, kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban, díszes kötésben, összesen 13 db 1595446
15954
298
Shakespeare's dramatische Werke. 3., 5-6. köt. Berlin, 1874, G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung.Megviselt vászonkötésben. 1592781
15955
298
Kaljánamalla: Ananga ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Bp., 1986, Medicina. Würtz Ádám illusztrációival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1592248
15956
298
Nagy Lajos - K. Nagy Dezső - Suba Lajos: Strófák. Zilah, 1908, Szövetség. Kicsit laza vászonkötésben, a címlap elválik, egyébként jó állapotban. 1592254
15957
298
Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1593017
15958
298
Cion bölcseinek jegyzőkönyve. h. n., é. n., n. n. Papírkötésben, jó állapotban. 1592233
15959
298
Vachott Sándorné: Rajzok a múltból. Bp., é. n., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Későbbi velúrkötésben, jó állapotban. 1592243
15960
298
Euripides: Iphigenia Taurisban. Bp., 1895, Franklin (Jeles írók iskolai tára 49.). Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban. 1596127
15961
298
Bözödi György Székely bánja. Bp., é.n., Magyar Élet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a könyvtest elvált a borítótól, de egyébként jó állapotban. 1596113
15962
298
Faragó Ödön: Írások és emlékek. Ungvár (Uzshorod), 1933, Lám Elemér Rt. Kiadói papírkötés, javításokkal, restaurált példány, a borító hátoldalán ceruzás ráírás. A szerző, Faragó Ödön (1876-1958) színész, rendező, színiigazgató által Kürthy György (1882-1972) színész, színházigazgató, díszlettervező, írónak dedikált példány. 1580809
15963
298
2 Kötet a Magyar Asszonyok könyve sorozatból: Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Dénes Gizella: Ezüstnyárfák. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, kissé foltos lapszélekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft