Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Bárdos Lajos(szerk.): 101 magyar népdal. Karácsony Sándor és Mathia Károly közreműködésével. Átnézte és előszóval ellátta Kodály Zoltán. VI. kiadás. Bp., 1942, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15952.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes könyvtétel: magyar és külföldi szépirodalom vegyesen, kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban, díszes kötésben, összesen 13 db
15953.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Shakespeare's dramatische Werke. 3., 5-6. köt. Berlin, 1874, G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung.Megviselt vászonkötésben.
15954.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kaljánamalla: Ananga ranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Bp., 1986, Medicina. Würtz Ádám illusztrációival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15955.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Nagy Lajos - K. Nagy Dezső - Suba Lajos: Strófák. Zilah, 1908, Szövetség. Kicsit laza vászonkötésben, a címlap elválik, egyébként jó állapotban.
15956.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15957.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cion bölcseinek jegyzőkönyve. h. n., é. n., n. n. Papírkötésben, jó állapotban.
15958.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15959.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15960.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15961.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Faragó Ödön: Írások és emlékek. Ungvár (Uzshorod), 1933, Lám Elemér Rt. Kiadói papírkötés, javításokkal, restaurált példány, a borító hátoldalán ceruzás ráírás. A szerző, Faragó Ödön (1876-1958) színész, rendező, színiigazgató által Kürthy György (1882-1972) színész, színházigazgató, díszlettervező, írónak dedikált példány.
15962.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 Kötet a Magyar Asszonyok könyve sorozatból:  Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete.  Dénes Gizella: Ezüstnyárfák.  Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, kissé foltos lapszélekkel.
15963.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft