Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 400

Tóth Tamás: Kraichgau (Párizsból, Párizsba). Bp., 1998, G+N Oktatási Kft. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15916.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Rajeczky Benjámin: Mi a gregorián? Bp., 1982, Zeneműkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15917.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15918.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15919.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15920.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15921.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tóth Dénes: Hangversenykalauz. Bp., 1960, Zeneműkiadó Vállalat. Vászonkötésben, jó állapotban.
15922.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15924.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Effel, Jean: Ádám és Éva szerelme. 1-2. köt. Bratislava, 1968, Epocha. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15925.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Mouhy, [Charles de]: Lettres du commandeur de *** a mademoiselle de ***. 3. rész. Párizs, 1754, Jorry - Duchesne. Sérült bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
15926.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15927.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft