https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 285

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces
1
12677.

cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Csipkés szentkép-könyvjelző 7x18 cm
1
12678.

cca 1900 Csipkés szentkép-könyvjelző 7x18 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
cca 1900-1910 Bp., Szigeti Nándor és Fia aranyműves és órás szórólapja
1
12679.

cca 1900-1910 Bp., Szigeti Nándor és Fia aranyműves és órás szórólapja

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900-1920 16 db litho szentkép
1
12680.

cca 1900-1920 16 db litho szentkép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1900-1940 Vegyes nyomtatvány, okmány és papírrégiség tétel kis reklámmal
1
12681.

cca 1900-1940 Vegyes nyomtatvány, okmány és papírrégiség tétel kis reklámmal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1900-1980 Vegyes magyar szentkép tétel, benne csipke és litho is vegyes állapotban
1
12682.

cca 1900-1980 Vegyes magyar szentkép tétel, benne csipke és litho is vegyes állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1901 Az Ung vármegye éves közgyűlésének programja 4 p.
1
12683.

1901 Az Ung vármegye éves közgyűlésének programja 4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1901 Archaeologiai Értesítő. XXI. kötet 1-5. szám. Szerk.: Hampel József. Bp., 1901, MTA. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, két szám szakadozott borítóval, sérült kötéssel, szétvált állapotban (3.,és 5. számok), de a többi jó állapotban, XXXII+448 p. Teljes! Felvágatlan számokkal!
1
12684.

1901 Archaeologiai Értesítő. XXI. kötet 1-5. szám. Szerk.: Hampel József. Bp., 1901, MTA. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, két szám szakadozott borítóval, sérült kötéssel, szétvált állapotban (3.,és 5. számok), de a többi jó állapotban, XXXII+448 p. Teljes! Felvágatlan számokkal!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban /  1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm
1
12685.

1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban / 1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1901 Journal Amusant No. 104, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
1
12686.

1901 Journal Amusant No. 104, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiss József: A Hét 1901. január-december. XXIII kötet. Teljes évfolyam egybekötve. Bp., 1901, Athenaeum. Korabeli kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben.
1
12687.

Kiss József: A Hét 1901. január-december. XXIII kötet. Teljes évfolyam egybekötve. Bp., 1901, Athenaeum. Korabeli kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1
12688.

1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz