Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 61

Arab nyelvű matematikai feladatgyűjtemény, kissé viseltes félvászon kötésben
15447.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;
15448.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15449.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Gyenes Ernő: Anatomiai compendium. Orvosi Compendiumok Gyűjteménye. Bp., é.n., Universitas. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.
15450.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15451.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15452.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15453.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15454.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fischer-Dückelmann: A nő mint háziorvos. 1-2. köt. Bp., é. n., Révai. Kissé megviselt vászonkötésben.
15455.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15456.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15457.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vegyes könyvtétel állatvilág témában, 3 db:  Dr. Ócsag Imre, Szidnainé dr. Csete Ágnes: Lóra gyerekek! Voltizsálás. Bp., 1986, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Anghi Csaba: Állatkertről állatkertre. Bp., 1978, Natura. Kiadói egészvászon-kötés.  Róna István: Nagyhírű vadászok nyomában. Útikalandok. Bp., 1971, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
15458.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft