Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1584677
15447
297
Books: Natural sciences, Medicine
Arab nyelvű matematikai feladatgyűjtemény, kissé viseltes félvászon kötésben 1460503
15448
297
Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban; 1405822
15449
297
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés. 1584447
15450
297
Dr. Gyenes Ernő: Anatomiai compendium. Orvosi Compendiumok Gyűjteménye. Bp., é.n., Universitas. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel. 1503623
15451
297
Dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben. Jó állapotban. 1503670
15452
297
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban. 1503547
15453
297
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel. 1503539
15454
297
VIII. Pest megyei orvos-gyógyszerész napok tudományos közleményei. Szerk.: Dr. Rigó János., Bp., 1978, Dabasi Nyomda, 722 p. Kiadói papírkötés. Készült 818 példányban. Jó állapotban. 1558860
15455
297
Fischer-Dückelmann: A nő mint háziorvos. 1-2. köt. Bp., é. n., Révai. Kissé megviselt vászonkötésben. 1427426
15456
297
Dr. Irmédi-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Budapest, 1941, Kókai Lajos bizománya, 36 p. Gazdagon illusztrált, jó állapotban 1515323
15457
297
László Erika: Törzskönyvezett macskafajták standarjai. Bp., 1982., FAMKAT, 88 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Megjelent 2000 példányban. 1586749
15458
297
Vegyes könyvtétel állatvilág témában, 3 db: Dr. Ócsag Imre, Szidnainé dr. Csete Ágnes: Lóra gyerekek! Voltizsálás. Bp., 1986, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Anghi Csaba: Állatkertről állatkertre. Bp., 1978, Natura. Kiadói egészvászon-kötés. Róna István: Nagyhírű vadászok nyomában. Útikalandok. Bp., 1971, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft