https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 61

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
1
15411.

Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.
1
15412.

Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.
1
15413.

A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I. kötet. Fordították Török Aurél, Entz Géza. Bp., 1884, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, szövegközti ábrákkal.
1
15414.

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I. kötet. Fordították Török Aurél, Entz Géza. Bp., 1884, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, szövegközti ábrákkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schmidt Sándor: A kristálytan története. Sajtó alá rendezte: Dr. Mauritz Béla. Bp., 1911. Kir. Magy. Természettudományi Társulat. 4 lev., 127 l. Kiadói papírborítóban.
1
15415.

Schmidt Sándor: A kristálytan története. Sajtó alá rendezte: Dr. Mauritz Béla. Bp., 1911. Kir. Magy. Természettudományi Társulat. 4 lev., 127 l. Kiadói papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
1
15416.

Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Burcsányi Gyula et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Bp., é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, gerinccel, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel, képekkel illusztrálva.
1
15417.

Dr. Burcsányi Gyula et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Bp., é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, gerinccel, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel, képekkel illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Bókay János - Dr. Flesch Ármin - Dr. Bókay Zoltán: A gyermekorvoslás tankönyve. Orvostanhallgatók, szigorlók és gyakorlóorvosok számára. Budapest, 1912, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, 692 p. A borító sarkai kopottak. A gerince foltos, kopott. De ezeket leszámítva jó állapotban.
1
15418.

Dr. Bókay János - Dr. Flesch Ármin - Dr. Bókay Zoltán: A gyermekorvoslás tankönyve. Orvostanhallgatók, szigorlók és gyakorlóorvosok számára. Budapest, 1912, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, 692 p. A borító sarkai kopottak. A gerince foltos, kopott. De ezeket leszámítva jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Aujeszky László dr.:Védekezés az időjárási károk ellen. II. kötet. Bp., 1930, A Magyar Meteorológiai Társaság Kiadványa. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
1
15419.

Aujeszky László dr.:Védekezés az időjárási károk ellen. II. kötet. Bp., 1930, A Magyar Meteorológiai Társaság Kiadványa. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.
1
15420.

Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.
1
15421.

Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
1
15422.

Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz