Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 169

Ezüst(Ag) kiskanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 12,8 g
19084.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) nyelű csont salátás kanál és villa, monogramos, jelzett, h: 24 és 25 cm, bruttó: 147 g
19085.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag)nyelű salátás kanál, jelzett, h: 25 cm, bruttó: 69,9 g
19086.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst dupla karlánc, vagy gyerek nyaklánc 2 g.
19087.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) bross, apró piros sérült díszítéssel, jelzett, 5x1,5 cm, bruttó: 4,3 g
19088.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19089.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Ezüst(Ag) bross borostyán díszítéssel, jelzett, d: 4 cm, br: 16,2 g
19090.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 3,2 g
19091.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) óralánc, hozzá nem illő kapoccsal, jelzett, h: 33 cm, nettó: 5,8 g
19092.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) bordás gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 2,5 g
19093.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) seprűs boszorkány függő, jelzett, 3x1,3 cm, nettó: 1,3 g
19094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) csimpánz függő, jelzett, 2,9x2,6 cm, nettó: 5,2 g
19095.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft